23 Mayıs 2024

Başkanın Mesajı

Isparta Girişimci Sanayici İş İnsanları Derneği olarak, Isparta’da faaliyet gösteren girişimci ve sanayici iş insanlarının bir araya gelerek ticaret köprüleri kurmayı ilke edindiği bir sivil toplum kuruluşudur. Bu dinamik ve üretken iş insanlarının tanışma ve kaynaşmalarına uygun bir zemin hazırlayarak iş birliğini geliştirmek ve bu sayede hem yerel hem ulusal anlamda sürdürülebilir kalkınmanın sağlanması adına hep birlikte mücadele etmeyi hedeflemektedir. Isparta Girişimci Sanayici İş İnsanları Derneği, Atatürk İlkeleri’nin izinde ilerleyerek, anayasamızın ve kanunlarımızın doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Isparta Girişimci Sanayici İş İnsanları Derneği, Isparta’nın tüm yerel dinamikleriyle birlikte ortak çalışmalar yaparak güçlerini birleştiriyor. Çağın gerekliliklerinden geri kalmadan hep daha iyiyi hedefleyen bir sivil toplum kuruluşu olma yolunda ilerliyor. Toplumun ihtiyaçlarını öngören, sorunlarına çözüm üreten ve dayanışma içerisinde bir kent yaratma amacını taşıyan anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Kent kimliğini oluşturmak ve ortak akılla yönetilen bir kent olarak Isparta’yı marka şehir haline getirmek de en önemli hedefleri arasındadır.

“IGSİAD, üyelerinin bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanmanın yanı sıra onlara fayda sağlayan; bunun yanında mikro çalışma grupları ile makro başarı felsefesini hedefleyen bir sivil toplum kuruluşudur. Bu amaçla, IGSİAD’ın etkinliğini arttırmak için çalışmalarını sürdürerek IGSİAD’ı daya ileriye sizlerle beraber taşımayı hedefliyoruz”

Yönetim Kurulu Başkanı

Kubilay KAPI