23 Mayıs 2024

Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1981 Yılında Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde doğan Kubilay KAPI, ilkokulu Dinar Hürriyet ilkokulu, ortaokulu Atatürk ortaokulu, liseyi İzmir Gaziemir Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe Bölümünden 2001 yılında, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden de 2007 yılında mezun olmuştur.

2001 yılında okul hayatına devam ederken kendi şirketini kurmuş ve bileşim sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Okul okuduğu dönemlerde ise ikinci öğretimde okumanın avantajlarından yararlanarak birinci öğretimlere stajyer öğretmen olarak temel bilgisayar ve muhasebe dersi vermiştir.

2017 yılında medya sektörüne girerek bir internet haber gazetesi kurmuş ve bir ulusal haber gazetesinin genel yayın yönetmenliği görevini üstlenmiştir. Girişimcilik ruhu ile 2023 yılında Akdeniz ve Ege bölgesinin en büyük yenilikçi medya merkezini kurarak basın dünyasına ikinci internet haber gazetesini ve IP TV kanalını kazandırmıştır.

2017 yılında üyesi olduğu ve üyesi olmakla gurur duyduğu, Isparta Girişimci Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nde 2021 yılında yönetime girmiştir. 23 Mart 2023 tarihinden itibaren de IGSİAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Yusuf Çağdaş Ermerak, Türkiye Triatlon Federasyonu’nda aktif bir sporcu.1984 doğumlu olan Ermerak, ayrıca, Isparta Girişimci Sanayici ve İş adamları Derneği (IGSİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.